Akıllı Binalarınız için Mükemmel Bir Temel – WAGO’nun PFC200 BACnet/IP Kontrolörleri

Paket standardı haline gelmiş MQTT arayüzü, Linux® işletim sistemi ve kullanıcı dostu e!COCKPIT mühendislik yazılımı ile yeni BACnet/IP kontrolörler WAGO’nun PFC200 ailesine katıldı. Bu özelliklerin birleşimi; WAGO’nun PFC 200 BACnet/IP kontrolörünü, akıllı bina otomasyonuna dair gereksinimler için biçilmiş kaftan haline getirdi.

Bu yeni kontrolörler; TLS 1.2 şifrelemesi sayesinde, güvenli bir bulut bağlantısını da garanti etmektedir.

Ek olarak bu kontrolörler, WAGO’nun modüler I/O sistemini BACnet ağına bağlayan, bina otomasyonuna özgü bir BACnet/IP protocol arayüzü içermektedir. Gerçek zamanlı Linux® işletim sisteminin yanı sıra, CODESYS V3 tabanlı e!COCKPIT mühendislik yazılımı da bu kontrolörlerde kullanılabilmektedir.

Kontrolör sahip olduğu gücü, büyük projelerdeki çok sayıda BACnet nesnesini, güvenilir ve simultane şekilde control ederek gösterir. Yüksek performaslı bu kontrolörler, çok sayıda endüstri standardını ve market gereksinimini desteklemekte, aynı zamanda BACnet birlikte çalışabilirlik testlerinden de başarıyla geçmektedir.  Ayrıca, BACnet Building Controller (B-BC)  ve BACnet Revision 14 standartlarını da karşılamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.