BACnet ve Bina Otomasyonu

Geniş portföyümüz; aydınlatma, kör nokta kontrolü, HVAC ve daha fazlası için standart endüstriye özel fieldbus protokolleri ve cihaz protokolleri ile esnek çözümleri sağlar.

Teknik Özellikler:

  • BACnet / IP, BACnet MS / TP, KNX IP ve Modbus TCP ile tam entegre bina otomasyonu
  • Serbestçe programlanabilir kontrolörler ve uygulamaya özel fonksiyon blokları sayesinde tüm bina sistemleri için hızlı ve verimli çözümler
  • Web tabanlı teknolojileri kullanarak sürekli ağ bağlantısı ve uzaktan erişim
  • Geniş bina otomasyon arayüzleri (e.g., KNX, LON®, DALI, EnOcean, SMI, MP-Bus ve daha fazlası)

Bina Otomasyonu

WAGO’nun kapsamlı fieldbus kontrolörleri, çok sayıda haberleşme protokolünü desteklemektedir. Konfigürasyon, programlama ve görselleştirme son derece kolay ve efektiftir.

BACnet Kontrolörler

BACnet iletişimi için WAGO, BACnet / IP (ETHERNET) veya BACnet MS / TP (RS-485) arayüzleri ile donatılmış iki farklı kontrolör seçeneği sunar. İki yüksek performanslı kontrolör de BACnet Builder Controller (B-BC) profilini destekler ve serbestçe programlanabilir. Kontrolörler WAGO’nun kullanıcı dostu BACnet Konfigüratörüyle kolayca devreye alınabilir.

ETHERNET Kontrolörler

WAGO, farklı performans sınıflarında ve çeşitli arayüz kombinasyonlarıyla çok çeşitli ETHERNET kontrolörleri sunar. ETHERNET fieldbus kontrolörler Modbus TCP’yi destekler. IT ortamlarına (ör. HTTP, BootP, DHCP, DNS, SNTP, SNMP FTP) kolay entegrasyon için çok çeşitli standart ETHERNET protokollerini de desteklenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.