BASF, Otomasyon Ağ Geçidini Devreye Aldı.

BASF, Otomasyon Ağ Geçidini Devreye Aldı.

110.000’in üzerinde çalışanı ve yıllık satış hacmi 57 Milyar € olan Alman şirketi BASF, proses endüstrisinde global bir oyuncu ve WAGO için anahtar müşteridir.

BASF firmasının, Almanya-Ludwigshafen’de bulunan satın alma ve otomasyon departmanı ile son 5 yılda yakın ilişkiler kuruldu. WAGO yöneticilerinden Wolfgang Laufmann, “Başarının başlangıç ​​noktası, üretim sistemlerinin hayati bir parçası haline geldiğimizde belirleniyor. WAGO, BASF firmasının uygulama otomasyon geçidi  olarak  standardizasyon sürecinin bir parçası olmuştur.” dedi.

12 Eylül 2017 de resmi olarak başlayan bu süreç BASF in dünyadaki tüm üretim alanlarında hayata geçirilecektir. Otomasyon ağ geçidi; üretim modülleri ve teknik altyapı ekipmanları gibi varlıkların, hatalarını tespit ederek veya çalışma süreçlerini analiz ederek izler ve kontrol eder. BASF içindeki çeşitli kullanıcı grupları ,  bu varlıklarla ilgili verilere internet/intranet üzerinden erişebilir.  SCADA kullanmadan Web görselleştirme gibi ek hizmetler varlık optimizasyonu işlemini basitleştirir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.