Bütünüyle Esnek Modüler Boş Kutular

Yeni 2857 serisi modüler boş kutuların kullanımı ile kendinize özel elektronik çözümler geliştirmek oldukça kolaylaşmıştır.

Standart çözümler limitlerine ulaştığında uygulamaya özel geliştirilmiş çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. WAGO müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri geliştirmesine olanak sağlamak için DIN 35 raya monte edilebilir modüler boş kutuları geliştirmiştir. 12.5 ve 22.5 mm genişlikli gövdelerde 3 kademeli olarak bağlantı seçeneklerini özgürce konfigüre edebilirsiniz. Boş kutular ön montajları yapılmış olarak gelmektedir, tek yapmanız gereken PCB’ yi monte edip lehimlemektir. Kenarlarından kilitlediğinizde kutu kullanıma hazırdır.

WAGO Modüler Boş Kutu

Çok esnek kullanıcı dostu olan bu konsept kendisini iletkenler için sağladığı çok çeşitli bağlantı seçenekleri ile göstermektedir. Her bir bağlantı seviyesini takıp çıkarılabilir picoMAX® dişi konektör, ya da sabit picoMAX® dişi konektör yada bağlantısız olarak dizayn etmek mümkün. Denenmiş ve test edilmiş CAGE CLAMP®S bağlantı teknolojisi sayesinde, 2.5 mm² kesite kadar tek damarlı ya da çok damarlı yüksüklü iletkenleri basitçe sadece iterek direk bağlayabilirsiniz. Tüm genişliklerde kutular aynı dış forma sahiptir, bu sayede beslemenin kolaylıkla bir birine köprülenmesi sağlanır. Bu özellik aynı zamanda her bir bağlantının ayrı ayrı yapılmasının önüne geçerek size zaman ve emek tasarrufu yaptırır, bağlantılar hızlı ve kolay yapılır.

Bağımsız elektronik çözümler, bağımsız bağlantı teknolojileri ve bağımsız etiketleme WMB, WMB Inline ve Micro-WSB markerlar modüler boş kutular ile birlikte kullanılabilir.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.