Demiryolu Uygulamaları için En Güvenli, En Sağlam Yol: Yeni M12 Konnektörlü, WAGO XTR I/O Sistemi

Sıcaklık dalgalanmaları, şoklar ve titreşimler gibi zorlu koşullar altında gerçekleştirilen demiryolu otomasyon uygulamaları, güvenilir ve stabil olmalıdır. WAGO; endüstride rüştünü ispat etmiş olan 750 serisi XTR-RTU kontrolörleri ile demiryolu otomasyonu uygulamalarınıza rehberlik etmeye hazır!

Donanım güncellemesi alan; PFC200 XTR kontrolörler (ikinci jenerasyon) ve Modbus TCP/XTR/Ethernet/IP Fieldbus kuplörler (dördüncü jenerasyon) artık çok daha güçlü bir şekilde piyasaya sürüldü. Her iki cihazda da standart RJ-45 bağlantılar, daha dayanıklı ve zor şartlara uygun M12 konnektörlere dönüştürüldü.

Bu bağlantı sistemi; özellikle tren endüstrisinin gereksinimleri göz önüne alındığında, çok uygundur. M12 konnektörler yüksek seviyede mekanik dayanıma sahip olmalarının yanı sıra, kire, neme ve ıslaklığa karşı dayanıklıdırlar. Aynı zamanda, kayıpsız veri iletimini de güvenilir şekilde gerçekleştirirler. RJ-45 fişlerin aksine, sadece fişe takılı değil, aynı zamanda vibrasyona karşı dayanıklı olacak şekilde sokete vidalanır. Demiryolu uygulamalarında kullanılan, ağır ve sert ETHERNET kabloları yerine, daha güvenilir bağlantı tipi M12 konnektörlerdir.

WAGO 750 XTR serisi I/O sistem; demiryolu, denizcilik ve petrokimya endüstrilerinin yanı sıra, su ve atık su arıtma sistemleri gibi zorlu birçok dış mekân uygulamasında da kendini kanıtlamıştır. Çok çeşitli uygulamalar ve pazarlar için sertifikalar, yüksek performanslı donanımlar, az yer kaplayan ve geniş ürün gamı seçeneğine sahip I/O modülleri, en zorlu koşullarda maksimum esneklik, WAGO XTR serisinin en önemli avantajlarındandır.

Zorlu şartlar için aradığınız ürün: WAGO XTR Serisi! Artık M12 konnektörlü donanımı ile hizmetinizde!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.