EPSITRON® Tek Kanallı Elektronik Devre Kesiciler

Üstün Güvenlik – Üstün Hız

Piyasanın en ince cihazları olan WAGO’nun yeni EPSITRON® Serisi Tek Kanallı ECB’leri, sadece 6mm genişliğinde olmasına rağmen tüketicileri yüksek akımdan ve kısa devrelerden korur. ECB’ler, 24 VDC’de 1/2/4/6 ve 8A modelleri ile geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

Yeni EPSITRON® Elektronik Devre Kesiciler, küçük devre kesicilerin ve ergime sigortalarının tetiklenemediği uzun kablolar veya küçük kablo kesitleri ile ikincil yan sigortalar için idealdir. İkincil eritme, EN 60204 koşullarına uygun düşük aşırı akım durumunda bile tetikleyerek, uygun maliyetli bir temel ağ aygıtı kullanmanızı sağlar. Tetikleme, sert bir kısa devre durumunda sadece 4ms sonra gerçekleşir. Bu performans, sistemin yüksek yük altında bile sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. WAGO’nun ECB’leri, 50.000 mikrofarad’ın üzerinde yüksek kapasiteli yüklerin açılmasını mümkün kılarak, ek önlemlerin alınmasını gerektirmez. Nominal akımı değiştirmek de gereksizdir. Bu işlem, ani akımlardan kaynaklanan yanlış açma sayısını azaltmaya yardımcı olur.

Çok Yönlü ve Güvenilir

Elektronik Devre Kesiciler; dijital girişi sayesinde, modülde doğrudan veya uzaktan dijital giriş sinyali ile sıfırlama ve açma/kapama geçişlerine izin veren elektronik röle olarak kullanılabilir. Makine mühendisliği ve sistem uygulamalarında, EN 60204’te belirtildiği gibi kontrol devresindeki bir toprak arızasının belirli bir zaman süresi içinde güvenilir bir şekilde kapatılması için elektronik devre kesiciler yaygın şekilde kullanılır. ECB’ler, genellikle ekipmanın korunması için ergima sigortaları üzerinde tercih edilirler. Yüksek düzeyde doğruluk, ek olarak aşırı şartlar altında bile (-25 °C ile + 70 °C) ECB’ler güvenilir ve esnek bir şekilde kullanılabilir.

Kompakt ve Modüler

WAGO’nun yeni ECB’leri modülerdir. JUMPFLEX® 857 ve 2857 serisi ünitelere basit giriş gerilimi bağlantısını sağlarken, minimum giriş ile doğrudan giriş voltajını ortaklaşa kılmaktadır. Sinyal giriş ve çıkışları, köprüler kullanılarak toplu sinyaller olarak da birleştirilebilir. Ek olarak,

Ek olarak; bu yeni modüllerin sadece 6mm genişliğinde olması, şuan erişilebilir en ince ECB’ler olmasını sağlamıştır. Minyatür devre kesicilerden % 66 daha küçüktür, bu özellikle anahtarlama dolaplarında kullanıldığında daha fazla yerden tasarruf sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.