Güvenlik Işık Perdeleri ve Bariyerleri

Sağlam dayanıklı gövdelerde İsviçre yapımı tip-2 ve tip-4 ışık perdeleri, geçiş kontrolü için ışık bariyerleri ve güvenlik röleleri makina uygulamalarında eksiksiz güvenlik sağlar.

Contrinex makine ve operatör güvenliği için farklı ebatlarda yüksek kaliteli parmak koruma ve el koruma ışık perdelerini ve geçiş kontrolü için farklı ışın sayılarına sahip ışık bariyerlerini esnek bağlantı çözümleri ile kullanımınıza sunmaktadır. Contrinex güvenlik ürünleri Avrupa birliği, ABD ve birçok ülkede geçerli olan IEC standartlarını bütünüyle karşılamaktadır. Tüm ürünler EN/ISO 13849-1’e göre güvenlik kategorisi 4, PL e, IEC 61496-1 ve -2’ye göre Tip-4 güvenlik standartlarına sahiptir ve aynı zamanda en sıkı denetimlerin yapıldığı TÜV sertifikasyon testlerinden yüksek başarı ile geçmiştir.

ışık-perdesi

Parmak koruma Tip-4 parmak koruma ışık perdeleri 14mm çözünürlüğe sahiptir. 142mm’den 1690mm’ye kadar  değişen ebatlarda koruma yüksekliğine sahiptir ve 3,5m genişlikte çalışabilmektedir. 2,5m ve 10m  kendinden kablolu, M12 ya da M26 soketli ve 0,2 m kablo ucunda M12 soketli bağlantı seçenekleri  ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sunmaktadır.

 

El Koruma
El Koruma

Tip-4 el koruma ışık perdeleri 30mm çözünürlüğe sahiptir. 279mm’den 1827mm’ye kadar değişen ebatlarda koruma yüksekliğine sahiptir ve 12m genişlikte çalışabilmektedir. 2,5m ve 10m kendinden kablolu, M12 ya da M26 soketli ve 0,2m kablo ucunda M12 soketli bağlantı seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sunmaktadır.

Tip-2 el koruma ışık perdeleri 30 mm çözünürlüğe sahiptir. 150 mm’den 1827 mm’ye kadar değişen ebatlarda koruma yüksekliğine sahiptir ve 12 m genişlikte çalışabilmektedir. M12 soketli bağlantı seçeneği sunmaktadır.

Güvenlik ürünlerinin önemli tamamlayıcısı standart güvenlik modülleri ve multi-fonksiyonel güvenlik modülleri Contrinex güvenlik çözümleri içinde yer almaktadır. Güvenlik röleleri de tüm geçerli güvenlik standartlarını karşılamakta ve aktif güvenlik ekipmanlarının sisteme entegrasyonunun normlara uygun olarak yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.