JUMPFLEX® Çeviriciler |Esneklik ve Uyumluluk

Yeni [highlight style=”cyan”] JUMPFLEX 2857  [/highlight]serisi ile ara yüz elektroniğinde kullanıcı kolaylığı esneklik ve uyumluluk standartlarını tekrar belirledi.

Yeni 2857 Serisi JUMPFLEX çeviriciler mevcut 857 serisi ile uyumlu olarak aynı dış formda dizayn edildi. Tüm genişliklerde kutular aynı dış forma sahiptir, bu sayede beslemelerin kolaylıkla birbirine köprülenmesi sağlanır. Bu özellik aynı zamanda her bir bağlantının ayrı ayrı yapılmasının önüne geçerek size zaman ve emek tasarrufu sağlar, bağlantılar hızlı ve kolay yapılır. 2857 serisi JUMPFLEX® [highlight style=”cyan”] -25…+70 [/highlight] derece gibi geniş bir sıcaklık aralığında çalışmak için dizayn edilmiştir. Markalama etiketleri ile WMB ve WMB Inline etiketler çeviricileri etiketlemek için kullanılabilir, ayrıca her bir bağlantı Micro-WSB markalama sistemi ile etiketlenebilir.

Sinyal Çevirici Nedir

Kullanıcı ayrıca cihazı ayarlama yöntemini dilediği gibi seçebilir. İster cihaz üzerindeki [highlight style=”cyan”] DIP Switchler[/highlight] ile ister PC üzerindeki ya da akıllı telefondaki uygulama yazılımı ile ya da yeni geliştirilen dokunmatik ekran ile tercih size kalmış. Bu tak çıkar ekran hızlı ve kolay bir şekilde cihaz üzerine takılabilmektedir ve butonsuz kapasitif dokunmatik yapısı ile kullanıcı dostudur. Ekran çok renklidir ve çeviricinin o anki durumuna göre kavuniçi, kırmızı, yeşil ve beyaz gibi farklı renkler arasında geçiş yapmaktadır. Kopyalama fonksiyonu gibi entegre özellikleri başka bir cihaz için kaydedilmiş ayarları zahmetsizce diğer bir cihaza taşımanızı sağlar. Parola koruması ile yetkisiz kişilerin cihaz ayarlarını değiştirmesi engellenebilir.

Yeni JUMPFLEX® 2857 serisi ilk olarak akım transformatörü (AC/DC 100 A) izolasyon yükselticisi ve PT sensörü ya da Termokupul girişli 2 sıcaklık limit rölesi ürünleri ile çıkış yapacaktır. Tüm cihazlar geniş ayarlama seçenekleri sayesinde birçok farklı uygulama için çözüm üretebilecektir.

İyi Düşünülmüş Konsept

Teknik özelliklerinin yanında, çok çeşitli bağlantı opsiyonları, WAGO’dan yeni JUMPFLEX® 2857 serisi yeni standartları belirlemektedir, tüm bunların ötesinde tüm genişliklerde aynı olan gövde silueti takdire şayandır.

Sezgisel Ayarlama

Dokunmatik kapasitif ayarlı tak çıkar ekranı ayarlamaları oldukça kullanıcı dostu yapmaktadır. Entegre kopyalama fonksiyonu ayarların bir cihazdan diğer bir cihaza kolayca taşınmasını sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.