JUMPFLEX® Sinyal Çeviriciler

2857-535 RTD-TC-Sıcaklık Sinyal Çeviricileri

WAGO’ nun yeni sinyal çeviricileri RTD sensörler, potansiyometreler, dirençler ve termokupl tipi girişleri tek bir modülde topluyor! Röle ya da dijital çıkış sağlayan modül, analog ve seri (MODBUS RTU) iki versiyonu ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

24VDC besleme ile , Pt10 … Pt2000 –sensör  girişi (genişletilebilir), 10 kΩ a kadar tüm giriş direnç değerlerini yakalama özelliği ve J, K, E, R,N, S, T, B, C tipi termokupl girişine sahip yeni JUMPFLEX® sinyal çeviriciler, röle çıkışı ya da dijital çıkış verebilmesi ile her uygulama için ideal ve güvenlidir. 2857-535 RTD-TC-Sıcaklık Sinyal Çeviricileri ücretsiz konfigürasyon yazılımı, bluetooth üzerinden mobil uygulama ya da modül üzerine takılabilen LED ekran ile konfigrasyon edilebilir, böylelikle sistem değişikliklerine esnek bir çözüm sunar.

3 kV test gerilimi ile güvenli 4 yollu izolasyon sağlayan JUMPFLEX® Sıcaklık Sinyal Çeviriciler, 2 limit değere kadar raporlar ve ekran durumlarını aktarır ya da daha üst seviyede bir PLC’ ye seri ya da analog olarak bu bilgileri sağlar.

 

Elif SİRGELİ
WAGO Ürün Yöneticisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.