PTC Termistör ve Direnç Sensörler Entegrasyonu

Yeni 8 Kanal PTC Dijital Giriş Modülü, yanı sıra 4 ve 8-Kanallı RTD Analog Giriş Modülleri işlevselliğini genişletmek üzere WAGO otomasyon sistemine eklendi.

8 Kanal PTC Dijital Giriş Modülü 

PTC Dijital Giriş Modülü (750-1425) sekiz kanallı olup, [highlight style=”cyan”] PTC termistörlerle [/highlight] bağlantılıdır.  DIN 44081 ve DIN 44082 standartlarına göre motorların, makine ve rulmanların termal izlemesi (aşırı yük koruması) için kullanılabilir.  Altı PTC termistörüne  kadar kanal başına seri olarak bağlanabilir.  Nominal yanıt sıcaklığı aşılması durumunda, giriş prosesinde modül görüntüsü kendisini set eder. PTC Dijital Giriş Modülü aşırı sıcaklığı ve kablo hatalarını belirtmek için kanal başına bir LED yeşil ve kırmızı bir statüye sahiptir.   Saha ve sistem düzeyleri elektriksel olarak izole edilmiştir.

PTC Termistör
Her model üzerinde sensör hatalarını gösteren (kısa devre, kablo kopması, ölçüm aralığının dışına çıkılması) kırmızı durum LED’i bulunmaktadır.

 

WAGO  4 ve 8 Kanallı RTD [highlight style=”cyan”] Analog Giriş[/highlight] modülleri doğrudan Pt ve Ni direnç sensörlerine bağlanabilir. Her model üzerinde sensör hatalarını gösteren (kısa devre, kablo kopması, ölçüm aralığının dışına çıkılması) kırmızı durum LED’i bulunmaktadır. Modüller
WAGO I/O Check  veya GSD dosyası ile konfigüre edilebilir. 8-Kanal RTD Analog Giriş Modülü (750-451) 2-telli bağlantı teknolojisine sahiptir.
4-Kanal RTD Analog Giriş Modülü (750-450) ise 2, 3 ya da 4 telli bağlantı teknolojisi ile kullanılabilir. 3 telli modülleri potansiyometre ile uyumludur. RTD Analog giriş modülleri birden fazla ayar seçeneklerinin yanında, yüksek çözünürlük ve doğruluğa sahiptir.


Sayın Takipçilerimiz sizinde yeni ürünümüz hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.