smartDATA ile Planlarınızı Gerçekleştirin

Aklınızdaki ürünü, tasarlayan, listeleyen, sipariş ve ulaştırma sürecini gerçekleştiren bir sistem düşünün. Bu sistem; üretim ve tedarik sürecini sizin planlarınız dahilinde, zaman ve maliyet kaybı olmadan sonuçlandıran bir yapıda olmalıdır. WAGO, planlama ve konfigürasyondan mühendisliğe, testten devreye alma işlemlerine kadar, kullanıcıyı destekleyen bir çözüm olan smartDATA Engineering’i sunar. Tüm bu süreç, çağımızın gereği olan dijitalleşme vasıtasıyla gerçekleşiyor. Sistemin dijitalleşme süreci içinde kullandığı farklı kontrol noktaları, güvenilirliği yüksek ve kaliteli sonuçlar almamızı sağlıyor.

Veriler, yazılım araçları ve arabirimler ile sürecin takibi

WAGO; smartDATA ile müşterilere tüm süreç boyunca ihtiyaç duydukları sürekli veri akışını, yazılım araçlarını ve arabirimleri sunmaktadır. Bu süreçler; elektriksel ve mekanik planlamaları içerebileceği gibi yapılandırılmış ya da özel ürünlerin, siparişi ve üretimini de içerir.


MÜHENDİSLİK SÜREÇLERİ

Planlama

Elektriksel ve mekaniksel planlamadan teslimata kadar tüm süreçler için zaman ve maliyet tasarruflu çözümler üretiyoruz. Projelerinizi CAE yazılımı (EPLAN, WSCAD, AUCOTEC, E3.series, Treesoft.de, AutoCAD ecscad, PC SCHEMATIC, IGE-XAO Group) veya WAGO e! COCKPIT üzerinden planlayın. Verileriniz doğrudan smartDESIGNER çevrimiçi ürün yapılandırıcısına aktarılır.

Proje Mühendisliği

smartDESIGNER ürün konfigüratörü, ücretsiz olarak tarayıcınızdan erişebileceğiniz bir yapıdadır. WAGO’nun elektrikli ara bağlantı ve otomasyon bileşenlerinin 3D konfigürasyonunu sağlar, bunlar arasında TOPJOB® S ray klemensleri, WAGO 750 I/O sistemi-modülleri, arabirim ürünler ve aksesuarlar mevcuttur. Önceden monte edilmiş ürünlere ek olarak, tüm dokümantasyon için ilgili ürün ve işlem verilerine ulaşılabilir.

Dizayn

WAGO teknolojilerinden oluşan ürün portföyü, wago.partcommunity.com adresinden indirilebilir. CAD ürün verileri buradan kolayca ve hızlı bir şekilde müşterinin tasarımlarına aktarılabilir. 2D veya 3D verilerinin tarafsız bir CAD formatında veya kullanıcının CAD sistem formatında, çevrimiçi portal aracılığıyla bu gereksinimleri karşılayan veriler sağlar. Geometri verilerine ek olarak, teknik ve ticari ürün verileri CAD hedef sistemine veya PLM / ERP yazılımına da aktarılır.

Sipariş

Yapılandırılmış ürünleri sipariş ederek, depolama ve montaj maliyetlerinizi, münferit bileşenlerin belirlenmesine kıyasla en aza indirgemek için kullanın. Uçtan uca bir süreç zinciri, üretim zamanlarını azaltır ve bireysel projeler için kalite standartlarını yükseltir.

Malzeme Üretimi

Otomatik öğe oluşturma için smartDESIGNER, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetim Sistemine veri sağlar. Bu, yapılandırılmış ürünle ilgili bilgileri ekler. Örneğin; ETIM ve eCl@ss sınıflandırma verileri, ayrıca ambalaj tipi ve ünite hakkında bilgiler gibi. Ayrıca sipariş, Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi (ERP) tarafından da işlenir.

Üretim ve Teslimat

WAGO’nun bu üretim süreci başlangıçtan sona kadar yazılım tabanlı ve şeffaftır. Ayrıca üretim sürecine giriş sağlamak isteyen her çalışana da açıktır. Sanal şablonlara dayanan gerçek bileşenlerin veya bileşen gruplarının montajı ve üretimi, üretim zamanlarını azaltır ve zamanında teslimatı sağlar.

Sonuç olarak WAGO, smartDATA sistemi ile mümkün olan en kişiselleştirilmiş çözümü en hızlı ve en şeffaf şekilde gerçekleştirmektedir. Ek maliyetler, zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

WAGO ile dijitalleşme süreçleri hızlanarak devam ediyor. Takipte kalın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.