Tesisat Mühendisliğinde Yenilikçi Çözümler

WINSTA , bina otomasyon sistemlerinde, gemi inşa uygulamalarında, karavan imalatında, fuar ve sergi elektrifikasyonunda, prefabrike ev inşaatlarında ve raylı sistem taşımacılık alanlarında modüler kablolama çözümü olarak çok geniş bir yelpazede seçenekler sunar.

Tamamen vidasız CAGE CLAMP S kablo bağlantı sistemi sayesinde en hızlı, çok farklı çözüm talepleri için geliştirilmiş ürün ve aksesuar serisi, sistem tasarımı değişse de kolay faz değişimine ve fazlarda eşit yük dağılımına imkân veren yapısı sayesinde son derece esnek, yanlış bağlantıya karşı %100 korumalı, sabit ve değişken kodlama yapılabilen ve dokunmaya karşı korumalı tasarımı sayesinde en güvenli sistem olan WINSTA müşteri ihtiyaçlarına göre özel üretilen çözümleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Farklı uygulama alanlarında kullanılmak üzere 6 farklı ürün grubundan oluşan WINSTA  ile maksimum zaman tasarrufu, en yüksek esneklik ve güvenlikle birlikte optimum kullanıma ulaşılmaktadır.

Winsta Konektör

  • WINSTA MINI  özellikle yer darlığının söz konusu olduğu, sensörlerin, aktüatörlerin kontrol kablolarının bağlanması ve koruma sınıfı 2 olan halojen lamba ve aydınlatma armatürlerinin bağlantısında kullanılabilir. (1.5 mm2, 250 V, 16 A)
  • WINSTA MIDI  özellikle ofis binalarında, yükseltilmiş döşeme ve asma tavan uygulamalarında, kablo kanallarında, genel aydınlatma ve diğer tüm bağlantı ihtiyaçları için kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ayrıca fuar standı imalatında ve mağaza aydınlatmasında, karavan imalatında, laboratuar istasyonlarında, raylı sistem taşımacılığında ve gemi inşa sektöründe de kullanılmaktadır. (4 mm2, 250/400 V, 25 A)
  • WINSTA MAX I ise uzun kablo mesafesi ve yüksek güç talebi sebebiyle 6 mm2 kablo kullanımının gerekli olduğu yerlerde ve güç dağıtımı uygulamalarında kullanılmaktadır. (6 mm2, 250/400 V, 32 A)
  • WINSTA EIB, EIB (European Installation Bus) sisteminde kontrol sinyallerinin iletiminde kullanılır. ( Ø 0,8 mm, 50 V, 3 A)
  • WINSTA IDC , flat kablo kullanılarak, herhangi bir kesme, soyma işlemine gerek kalmaksızın bağlantı yapılmasına imkân verir. Kutup bağlantı noktalarının 120o çevrilmesiyle son derece hızlı şekilde bağlantı tamamlanır.
  • WINSTA RD 17,5 mm dış çapı ile iç çapı 18 mm.den küçük elektrik hat borularında rahatlıkla kullanılabilir. Uygulama alanları ise, prefabrike evler, mobilya ışıkları vb olmaktadır.
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir