WAGO 750 XTR Yeni Onaylar Aldı

Dört yeni onayı ile WAGO 750 XTR karada ve denizde dünya çapında kullanıma hazır. WAGO 750 XTR eXTRem koşullarda bulunan otomasyon sistemleri için tasarlanmıştır. Nitekim uluslararası sertifikalar 750 XTR bu performansını doğrulamaktadır. Son olarak  Germanischer Lloyd (GL), Ulusal Radyo Araştırma Ajansı tarafından (RRA, Kore) ve Sigorta Laboratuvarları (UL 508 ve ANSI /ISA 12.12.01). tarafından onaylanmıştır. 750 XTR serisi normatif  gereklilikleri Kuzey Amerika ve Kore’de  gemi inşa, patlayıcı alanlar, onshore ve offshore sektörlerinde sağlıyordu.

WAGO 750 XTR -40..+70 derece sıcaklıkta çalışabilir.
WAGO 750 XTR -40…+70 derece sıcaklıkta çalışabilir.

Bu onaylarla birlikte WAGO 750 XTR’ın teknik özellikleri bir kez daha onaylanmış oldu. WAGO XTR temel kullanım alanları arasında gemicilik, onshore/offshore endüstrisi, yenilenebilir enerji sistemleri (rüzgar, fotovoltaik ve bio-gaz sistemleri), trafo istasyonları ve güç dağıtım sistemleri, petro kimya endüstrisi, su ve atık su endüstrisi veya özel mekanik mühendislik uygulamaları gibi zorlu koşullar bulunur

WAGO XTR eXTRem Özellikler

  • Yeni WAGO  XTR -40°C – +70°C sıcaklık aralığında çalışır, 5g’lik ivmelere kadar titreşime ve 5 kV’a kadar gerilim darbelerine dayanıklıdır, girişimden etkilenmez.
  • WAGO 750 XTR 5 kV darbe gerilimlerine kadar koruma sağlayabilir. Üstelik daha düşük EMC yayar ve daha yüksek manyetik alanlarda çalışabilir.
  • Benzer otomasyon sistemleri 3000 metre yüksekliğe kadar kullanılabilirken, eXTRem koşullar için geliştirilen 750 XTR, 5000 metre yüksekliğe kadar kusursuz performans gösterir.
  • Ekransız alanlarda kullanılabilinir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.