WAGO’nun Yeni Dokunmatik Ekranları: WAGO Touch Panel 600

WAGO; yeni dokunmatik ekran serisi ile klasik panellerin
dışına çıkan, birbirinden farklı yönetimsel opsiyonları içerisinde barındıran
bir ürün ortaya çıkarttı.

Touch Panel 600 serisi ile estetik dizaynı, performans ile
birleştirdik. Üstelik bu ürünleri farklı şartlara uygun olarak (Standart seri,
Marine seri ve Advanced seri gibi) üç ayrı standarda ayırdık.

4.3” – 10.1” aralığında olan Touch Panel 600’ler; kontrol
panel, visu panel ve web panel olarak hizmet verebilmektedir. Standart bir
dokunmatik panelin aksine, güncel bulut sistemleriyle ek ekipmansız
haberleşebilen, IoT’ye tam uyumluluk sağlayan bir ürün sunuyoruz.

Ürün özelliklerine ve geleceğe yönelik kapasitesine bir göz atalım;

Yüksek Performans: Cortex A9 işlemci; bilgi işleme ve operasyonel işlemlerin, yüksek standartta ve paralel olarak uygulanmasını sağlar.

Serbestlik: Yüksek performanslı WAGO donanımı, geliştirmeye açık Linux işletim sistemi ile geliyor. Kompleks işlemleriniz için ister IEC 61131 programlamayı kullanın, isterseniz direkt Linux üzerinden işlemleriniz gerçekleştirin.

e!COCKPIT:   Codesys v3 tabanlı e!COCKPIT mühendislik yazılımı ile HTML 5 görselleştirmeler, programlama, çevirmdışı simülasyon, fieldbusların konfigürasyonu, geniş kütüphaneler ve çok daha fazlasına erişme imkanına sahipsiniz.

HTML5 Görselleştirme: En gelişmiş teknolojinin kullanımı, görselleştirmenin akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda görüntülenmesini sağlar.

IoT Yapısı: Mevcut kütüphaneleri yardımıyla, WAGO dokunmatik panelleri sahadan verileri buluta gönderen bir IoT panel haline gelmektedir.

IoT Yapısı: Mevcut kütüphaneleri yardımıyla, WAGO dokunmatik panelleri sahadan verileri buluta gönderen bir IoT panel haline gelmektedir.

Multi-Touch Özelliği: Kapasitif dokunmatik ekranlar, sayfalar arası geçiş hareketlerin, yakınlaştırma ve çoklu dokunma noktası desteğiyle esnek bir kullanım sunar.

Güvenilir ve Tasarruflu Çalışma: Sensörler, kullanım alanının ışık ambiyansına uygun olarak panelin parlaklığını ayarlar. Aynı zamanda varlık sensörü varsıtasıyla da görselleştirme ekranı çevre dostu ve enerji tasarruflu olarak çalışır. Panelin ön yüzündeki dokumatik ekran butonları ile kullanıcı dostudur.

Yansıma Yapmaz: Marine versiyonu panellerdeki siyah ön plaka, gelen ışığı emer ve yansımaları önler.

Yüksek Koruma Sınıfı: Özel olarak geliştirilmiş kelepçelerle, ekranın ön kısmı için yüksek IP65 koruma sınıfı elde edilebilir. Bu tasarım esnekliği, paneli çok yönlü ve çok çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir.

ÜÇ FARKLI ÜRÜNE SAHİP DOKUNMATİK PANEL AİLESİ

WEB PANEL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.