2042 SERİSİ TAK-ÇIKAR MODÜLLER

Daha Fazla Zaman ve Daha Fazla Yer Tasarrufu
WAGO TOPJOB ® S  ray klemensler için tak-çıkar yapıda modüller.

Yeni 2042 Serisi Tak-Çıkar Modüller, direkt olarak WAGO TOPJOB® S ray klemensleri üzerine takılabilir ve röle, solid state röle ve anahtarlama modülü olarak kullanılabilir. Modüller, ray klemens sistemi sayesinde kolayca köprülenebilir ve güvenli kurulum ve kolay yenileme sağlar.

Sıcaklık dalgalanmalarına, titreşime ve şoka karşı kolayca dayanabilen modüller, EN 61373, EN 50155 ve EN 61010’un mekanik gereksinimlerini karşılar ve bu sayede raylı sistemler ve zorlu endüstriyel uygulamalar için idealdir. EN 50121-3-2 standardına göre parazitlere karşı dayanıklı olduğundan,  korumasız alanlarda da kullanılabilir. 40 ° C ila + 70 ° C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanıma hazır olan bu modüller, kontrol kabinindeki klima ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu, azaltılmış ekipman ve işletme maliyetleri ile maliyet tasarrufu ile birlikte gelir.

Bir Bakışta:

  • Panonuzda Yer Açmak için: WAGO TOPJOB® S ray klemensleri üzerine takılabilen modüller ile hızlı devreye alma ve yerden tasarruf sağlayan kurulum
  • Maliyetinizi Azaltmak için: Geniş bir sıcaklık aralığında kullanıma hazır olan bu modüller, fansız ortamlarda çalışabilir ve ekipmandan tasarruf yapmanızı sağlar.
  • Geniş Giriş Gerilimi: Zorlu endüstriyel ve demiryolu uygulamaları için ideal
  • Çok Yönlü ve Hızlı Etiketleme Seçenekleri: Anlaşılır ve kullanıcı dostu kurulum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.