Yeni BACnet Kontrolör | Tek Bina Tek Dil

WAGO’nun yeni [highlight style=”cyan”] BACnet [/highlight] kontrolörü (750-831) bina otomasyonu sistemlerinde entegrasyonunu  kolaylaştırır ve 750-830’dan 4 kat daha hızlıdır.

Büyük çaplı bina  projelerin de mühendislik uygulamaları farklı protokoller ve alt disiplinlerle birlikte birbirinden bağımsız olarak gelişir.

WAGO BACnet kontrolör (750-831)  kurulacak bir sistemde  farklı  protokollerin LON ®, KNX, CAN, Modbus, M-BUS veya DALI gibi  entegrasyon konusunda sorunsuz şekilde çalışmasını , kurulum ve bakım maliyetleri ile birlikte , bina otomasyon karmaşıklığını azaltmanıza yardımcı olur. Genellikle yazılım tabanlı yapılan sistem entegrasyonlarında bazı verilere ulaşamamak veya iletilen komutların tam fonksiyonu çalıştırmaması gibi sorunlar yaşanmaz.

Muadili  (750-830) ile karşılaştırıldığında, yeni kontrolörün veri depolama hafızası dört kat arttırılmış ve kullanılabilir  program bellek kapasitesi iki katına çıkarılmıştır. Aynı zamanda [highlight style=”cyan”] Trend Log[/highlight] nesne olarak entegre SD kartta arşivlenebilir.

IEC 61131-3 göre serbest programlanabilir BACnet kontrolörü "Bacnet-Bina Kontrolör" (B-BC) cihaz türüdür.
IEC 61131-3 göre serbest programlanabilir BACnet kontrolörü “Bacnet-Bina Kontrolör” (B-BC) cihaz türüdür.

Kontrolör 8 GB SD kart işlevini destekler.  4.000.000 trendlog kaydı ve 1000 BACnet obje desteği ile 750-831 Bina Yönetim Sistemleri içerisinde iddialı bir yer almaya adaydır.

Bunun yanı sıra, kullanılan  SD kart ile Web görselleştirme için daha fazla alan, arka plan resimleri ve bina kat planları saklanır ve süreçleri grafiksel görüntülenebilir. SD kart aynı zamanda backup almak ve yeniden yüklemek içinde çok basit ve hızlı bir arayüz oluşturur.


Sayın Takipçilerimiz, sizin ürünümüz hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.